اخبار

اخبار نشر

کتاب تنها گریه کن رونمایی شد.

مراسم رونمایی از کتاب تنها گریه کن

شامگاه چهارشنبه، مراسم رونمایی از کتاب ” تنها گریه کن “ با حضور جمعی از همسران و مادران شهدا در صدا و سیمای مرکز قم انجام شد.

مادر شهید معماریان در بخشی از این برنامه به بیان فعالیت‌های انقلابی خود پرداخت و در ادامه با نقل خاطره ای از زمان هشت سال دفاع مقدس تاکید کرد هیچ مسئله ای در طول این سال ها مانع از فعالیت های فرهنگی و مبارزات انقلابی ام نشد.

وی افزود: بعد از انقلاب و پایان جنگ تحمیلی، فعالیت ام را در زمینه فرهنگی و جمع آوری کمک برای مستمندان ادامه دادم و هنوز هم با موسسات فرهنگی زیادی فعالیت دارم و در این زمینه هیچ گاه از پا نخواهم نشست.

همچنین در این برنامه، اکرم اسلامی نویسنده کتاب ” تنها گریه کن “، آشنایی با مادر شهید معماریان و به نگارش درآوردن زندگی اشرف سادات منتظری را نقطه عطفی در زندگی خود دانست و گفت:

هدف از نوشتن چنین کتاب هایی که با موضوع زندگی یک زن گره خورده است، نشان دادن الگوی زن تراز مسلمان است.

گفتنی است این کتاب با محوریت و موضوع روند زندگی اشرف سادات منتظری، مادر شهید محمد معماریان به قلم اکرم اسلامی نوشته شده است که در آن از ابتدای فعالیت ها و مبارزات انقلابی این بانوی فداکار تا تلاش های امروزه او در راستای کمک به مستمندان و فعالیت های فرهنگی یاد شده است.
آیین رونمایی از این کتاب با امضای نویسنده، مادر شهید محمد معماریان، مدیر کل بانوان و خانواده استانداری قم و مدیرکل صدا و سیمای مرکز قم بر لوح رونمایی کتاب به پایان رسید.

تصاویر مراسم رونمایی از کتاب تنها گریه کن

کتاب تنها گریه کن ؛ روایت زندگی اشرف سادات منتظری ، مادر شهید محمد معماریان است ، که به تازگی از سوی انتشارات حماسه یاران به چاپ رسیده است.

این اثر کوشیده تصویری کوتاه و مختصر از یک عمر زندگی و ولایت‌پذیری و فرمان‌برداری زنی را نمایش دهد که در تاریخ انقلاب رشد کرد و اثرگذار شد.

شما با مراجعه به فروشگاه اینترنتی حماسه یاران می توانید ، کتاب تنها گریه کن را با ۱۰ درصد تخفیف رونمایی خرید نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

بستن (Esc)
سایدبار Scroll To Top

تخفیف 20 درصدی تمامی محصولات به مناسبت هفته ی دفاع مقدس

Instagram Telegram